Pokud už jste už rozhodnutí, tak nás stačí kontaktovat a my Vám upřesníme, kdy začneme s výukou základů (taneční úroveň Basic). Výuka bude probíhat v DDM každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 hod. střídavě. Vždy jeden taneční tip začatečníci a pak pokročilí. Délka tipu je asi 15-20 minut. Sebou si vemte boty na přezutí. Taneční nadání, ani základní znalost angličtiny není důležitá, protože anglická nápověda je velmi jednoduchá. Máme k dispozici i příručky s výukou v češtině.

Pokud si ještě nejste jisti, po celou dobu října budeme mít Den otevřených dveří, takže se můžete přijít podívat, jak takový tanec vypadá v praxi. Jsme velmi přátelští, tak se ničeho nemusíte obávat. Den otevřených dveří děláme z toho důvodu, že Square dance se tančí pro veřejnost v uzavřených prostorech a není moc příležitosti jej někde vidět. Předtančení ani soutěže tady nejsou. Jde jen o zábavu, přátelství a nové možnosti.

Výuka Basicu trvá celý školní rok. Proto se můžete stát členy našeho klubu vždy jen na začátku roku. Když to nestihnete, budete muset počkat celý rok. To je běžná praxe ve všech klubech.

Po roce budete umět celý Basic, možná i Mainstream a budete se moci účastnit spoustu tanečních akcí po celém světě. 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.